Як я, Юрик і Пуля перемогли гламур!
Як я, Юрик і Пуля перемогли гламур!

Короче поперло нас Суботу піти на Лайфіндахіпхоп в мега клуб «Денс Студіо», приїжжаєм на майдан знаходим Пулю (він же ГербаРекет), валим на Бессарабку, тут бля до Юрика вернулась пам'ять і він нам видає шо вечірка не в Денс Студіо! А де? – хз! Робить звінок і взнає адрес вечірки: Фаберже на Рибальській, шо за нах! Якби я не взнав у мами по тел де та Рибальська, то певно би поїхали на Рибальській острів. На Печерську виходим і йдем на світло, глуш повна, шукаємо тєло в широких штях шоб запитатись де той довбаний клуб, Нарізає чувак, з кепкою на бік, питаємось… все ясно чувак вже шукає з нами, підвалює такса… поповнення шукаючих… короче з горем пополам находим той Фаберже.
Висим там, зустрічаємо знайомих, далі висим так шо з мене той Крістал чуть не почав виходити… Виходим з клубу - мало бла!... Чіпляють нас 2 дури, нависли на Пулю піпец, йдуть з нами до метро. На станції гоним, Юрик вскочив в поїзд, я його витягую з думкою шо Пулю треба виручати і тут ми з Юриком обертаємось! Ти ба… а вони там іспалняють….=) Ми такі: - їдем в Дель мар! –їдем! Виходимо на Майдані, а тота діфчонка за нами, при чому друга счезла у іншому вимірі, ми такі: - як ж її сплавити?… Ми їй: ну всьо, ми пішли! І ми пішли.)
В Дель Марі п’єм пиво згадуєм шо метро закриваєццо через 2 хв… ФААААк! На Юрика аж напала гикалка! (надалі Гикач). Підбігаєм до метро, фрак, колодка висить, шо робете? бабло всьо просрали, дефок сплавили, а нас же троє…Стоїмо на майдані, тут самому бухому з нас приходить геніальна ідея, - ви подумали йти пішки? Неа! - Визвати таксі! Ми з Гикачом такі о! Таксі! йдем на таксі… Фак! а грошей то нема, Гикач має тільки на одне. Короче вирішуєм їхати всім на одному і до когось одного, шоб зекономити, їдем фігзна на чому, фігзнакуда. Десь на Житомирській вилазим, бухі нах, тут Гикач видає шо шось би похавати - в гастраномі берем ше 2 літри пива і пельмені 100 штук! Ключове слово надалі «пельмені 100 штук».
Приходимо до Пулі додому і мене ставлять їх варити, і це була фатальна помилка! Тут нізвідки появляється чувак ВОВА накурений, він з Трускавця, я нах випав, згадуючи свої прекрасні раста-моменти в Трускавці. Цей Вова накурений, дає мені мего-кастрюлю, таку як циліндр - високу і вузьку. Варю я ті пельмені і сидимо п’єм пиво, чую, ззаду мене такий хор, пельмені кричать: ааааа!! нааам піссец!!!! виключай газ додіік! я обертаюсь: гора пельменів вилізла з тої кастрюлі циліндра яку мені дав накурений Вова з Трускавця, і по одному вивалюються на плиту, а крізь них, вузькими але дуже потужними сруйками вверх фігачить вода, заливаючи всю плиту і кухню! Ми бл* ржем аж плачииимо. В результаті я не міг навіть піднятись і виключити, сльози залили очі) Короче там зробився один мега-пельмень, води чомусь там вже не залишилось ото і зливати її не прийшлось, захавали його, пішли спати…
Просипаємось зранку, о 13:00, може б то додому? в мене в кишені двапіісєть, за два купую на зупинці капучіно і випиваю, за трицік коп купую жуйок і дваціг сі лишєє, жетонна метро мав їдемо з Юриком в метро, підходить попрошайка і забирає в мене мої остатні дваціг коп! Порожняком повертаюсь в Неділю додому о 16, тато з мамою були раді зустріти дитину, особливо тато, спитав чи мене Маріна не відп**дила (моя діфчонга). Отак ми по нігерськи повисіли=) Чекайте від мене ше дуже цікавих і мега повчальних історій.


OLK)


Создан 13 фев 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником